Užsienio kalbos mokymasis – unikalus „Kolibrio metodas“

http://www.kolibriometodas.lt/Mokymasis yra varomoji jėga. Mokomės mokykloje universitete, netgi įsidarbinę įsisaviname vis naujų dalykų. Kartais bandoma įsisavinti naują kalbą, kartais užsinorima paskaityti kokią istorinę knygą ar atnaujinti matematinius įgūdžius. Skiriasi tai, ką darome savo malonumui, tada, kada norime, ir tai, kai būtina. Šiame straipsnyje gilinsimės į mokslo „šaknų ir vaisių“ temą, bet pirmiausia verta paminėti unikalų anglų kalbos mokymosi metodą – http://www.kolibriometodas.lt/, apie kurį pakalbėsime kiek vėliau.

Likite su mumis. Arba tiksliau – skaitykite toliau.

Iš pradžių aptarsime skirtumą tarp „būtina išmokti“ ir „noriu“. Šie skirtumai gali būti vertinami prieštaringai. Pabandykime viską susisteminti.

Būtina išmokti. Kai kas nors privaloma, dažnai būna įsprausta į tam tikrus rėmus. Pavyzdžiui, moksleiviui nurodoma atlikti tris su gramatika susijusias anglų kalbos užduotis, kad būtų geriau susipažįstama su taisyklėmis. Ir net jeigu moksleivis mano, kad galėtų išmokti kitokiu būdu, efektyviau, galbūt naudodamasis ne tokia knyga, kuri privaloma mokykloje, vis tiek žaidžiama pagal taisykles.

Kita vertus, kai kas nors privaloma, rėmai suteikia aiškumo, nereikia rūpintis metodais, tiesiog susikoncentruojama ir dirbama. Ir tikimasi palaipsniui išmokti.

Dar vienas požiūrio kampas – disciplina. Kai pasakoma „reikia“, tai ir imamasi spręsti užduotis, bandoma įsiminti užsienio kalbos žodžius ir t. t. Be paskatinimo mokytis būtų sunku prisiversti (dažniausiai).

Kaip jau supratote, mokymasis kelia įvairių klausimų, o toks dalykas kaip „būtina“ gali būti aptariamas ne vienu rakursu. Nuomonės prieštaringos, o pati tema tikrai aktuali.

Noriu išmokti. Kai sumąstoma įsisavinti užsienio kalbą savarankiškai, prireikia daugiau ryžto. Juk nelengva pasakyti sau „dabar pradėsiu mokytis“. Tai ne taip ir paprasta. Tad neretai prireikia ne savaitės ir ne mėnesio, kol galiausiai nusprendžiama iš tiesų pradėti.

Galbūt pradžia ir sunkesnė, bet variantas „noriu išmokti“ pasižymi įdomumu. Puikus pavyzdys – http://www.kolibriometodas.lt/, apie kurį užsiminėme anksčiau ir kurį verta dabar pristatyti.

Jūsų dėmesiui – „Kolibrio metodas“!

Kas tai per metodas? Tai efektyvus būdas išmokti. Anglų kalba tampa paprasta, nereikia nei metų, nei dvejų. Per savaitę nuostabiai gerai įsisavinama daugybė reikiamų dalykų. Nesusipažinus su šiuo metodu sunku ir susigaudyti, kaip taip įmanoma. Plačios kursų lankytojų šypsenos patvirtina, kad ne tik įmanoma, bet ir smagu.

Efektyvumas yra išskirtinė šių kursų ypatybė. Ne tik dėl gražaus pavadinimo (kuris, beje, yra puiki analogija – paukštelis kolibris ypač greitas; toks mažas, o taip sparčiai skraidinėja). Ir jūs galite sparčiai išmokti, įsisavinti naujos kalbos žodžius ir sklandžiai dėlioti sakinius. Svarbiausia, kad nereikia nei nuobodžiai knapsoti, nei praleisti gausybės laiko. Laikas – pinigai. Visiems žinomas posakis. Jei su juo sutinkate, turime gerą žinią – modernus užsienio kalbos mokymasis nešvaisto laiko.

Palyginimas. Tradiciniai mokymai – keli žodžiai per valandą (gal 5, gal 7). „Kolibrio metodas“ – iki 100 žodžių per valandą. Kad būtų aiškiau įsivaizduoti, kaip pavyzdį galima pasitelkti važiavimą automobiliu. Juk lėtas riedėjimas stovėjimo aikštelėje skiriasi nuo važiavimo magistrale, ar ne? Taip ir su mokymusi – 100 žodžių daugiau už keletą. Ne vieną kartą daugiau.

Kitas aktualus dalykas – kursų trukmė. Įprastai anglų kalbos mokomasi nemažai. Mokykloje metai iš metų bandoma įsisavinti informaciją. O štai http://www.kolibriometodas.lt/ padeda pasiekti rezultatą vos per 7 dienas. Džiugu ir tai, kad sistema pritaikyta tiek naujokams, tiek pažengusiems. Ji universali.

Turbūt nereikia aiškinti, kad anglų kalba naudinga. Tad natūralu, jog kyla klausimas, kaip išmokti. Kaip prašnekti, kaip nesutrikti gavus anglų kalba suformuluotą klausimą? „Kolibrio metodas“ yra geras atsakymas. Efektyvumas, neilga trukmė – tai pozityvūs faktoriai. Reikėtų paminėti ir įdomumą. Tradiciniai būdai dažniausiai pareikalauja ne tik susikaupimo. Kartais mokymasis primena knapsojimą. Kartais būna nuobodu.

Bet mokytis gali būti ir smagu, o http://www.kolibriometodas.lt/ tai patvirtina. Ar ir jūs norite prašnekti angliškai be nuobodulio? O nesudėtingai? Greitai? Tai įmanoma. „Kolibrio metodas“ nusipelno apibūdinimo „unikalus“. Šio žodžio reikšmė žodyne aiškinama taip: „vienintelis tos rūšies, labai retas, ypatingas“. Ką gi, tikrai tikslu, puikiai atitinka metodo esmę!

 

Parašykite komentarą