Automobilio draudimas internetu


draudimas

Automobilio draudimas yra privalomas visiems automobilių savininkams. Draudimo bendrovės nuolatos konkuruoja dėl klientų įvairiomis priemonėmis. Viena jų – nuolaidos draudžiantis internetu.

Civilinis automobilio draudimas – privalomas visiems be išimties automobilių savininkams, vairuojantiems automobilį. Šis draudimas atlygina patirtus avarijoje nuostolius, jei avarijos kaltininkas yra kitas vairuotojas. Civilinį transporto priemonės draudimą galima užsisakyti draudimo įmonėje, pas draudimo brokerius arba internetu.

Automobilio draudimas su nuolaida internetu

Elektroninės komercijos principas yra taikomas ir draudimo rinkoje – kuo mažiau darbo gyvam darbuotojui, tuo pigesnė paslauga. Draudimo poliso užsakymas internetu sutrumpina draudimo įmonės darbuotojo laiką iki minimumo, nes jam nebereikia rankomis suvedinėti draudėjo duomenų, automobilio specifikacijų, skaičiuoti kainos už tam tikrą laikotarpį ir surinkti begales parašų. Viskas atliekama per kelias minutes automatiškai, duomenis paimant iš specialių duomenų bazių, o vartotojas savo duomenis įsiveda pats. Dėl šios priežasties automobilio draudimas internetu tampa bent 10-20 procentų pigesnis. Internetu galima apsidrausti ne tik civiliniu, bet ir KASKO, bei kelionių draudimu, apdrausti galima ir turtą bei žmones. Draudimo paslaugos vystosi ir toliau.

Kaip išsirenkamas tinkamas automobilio draudimas 

Dažnas vairuotojas nelabai kreipia dėmesio į draudimo bendrovę, ar brokerį, tačiau jei draudžiamasi ilgesniam laikotarpiui, kaina tampi svarbi. Ypač draudžiantis KASKO draudimu. KASKO automobilio draudimas yra kur kas brangesnis, jame yra daugiau įvairių sąlygų, todėl prieš pasirenkant kur draustis, reikėtų palyginti kainas. Yra keletas lietuviškų interneto puslapių, kuriuose pateikiamos kainos iš skirtingų draudimo bendrovių. Palyginus kainas ir sąlygas, nesunkiai galima nuspręsti, kokią draudimo įmonę pasirinkti, jei vairuotojas neturi savo mėgstamiausios ir kas kartą draudžiasi ten, kur pigiau. Interneto kainų palyginimas gali būti labai naudingas visiems automobilių savininkams, nes taip galima sutaupyti nemažai pinigų. Tokie puslapiai taupo laiką, nes naršymas po kelių draudikų puslapius ir užklausimas jų pasiūlymų el. paštu kartais užtrunka kelias dienas. Paprastai draudimo sutartys pratęsiamos paskutinėmis senosios sutarties galiojimo dienomis, tad laiko ilgoms paieškoms nebelieka. Važinėjimas su pasibaigusiu draudimu yra baudžiamas policijos, taip pat rizikuojama turtu avarijos atveju.

Automobilio draudimas pas brokerius

Interneto puslapio funkcijas atlieka realios brokerių kontoros. Draudimo brokeriai gauna geras sąlygas iš draudimo bendrovių ir gali pateikti gerus pasiūlymus savo ištikimiausiems klientams. Tai ilgalaikis verslas, nes automobiliai draudžiami kartą per metus. Su klientu bendradarbiaujama keletu metų.

Automobilio draudimas per brokerius vykdomas paprastai – klientas eina pas brokerį ir pateikęs duomenis el paštu arba telefonu paprašo paruošti jam pasiūlymą. Brokeris nusprendžia, kurių draudimų bendrovių pasiūlymai geriausi pagal kliento poreikius ir atsiunčia pasiūlymą. Jei pasiūlymas tenkina automobilio draudimo dokumentus paruošia brokeris, o klientui belieka juos apmokėti. Brokeris gauna savo komisinį mokestį už atvestą klientą į draudimo bendrovę, o klientas gauna patogų ir greitą aptarnavimą, ar net pigesnį pasiūlymą. Tiesa, reiktų pabandyti ir pačiam paieškoti pasiūlymų iš draudimo bendrovių, kad būtų galima įsitikinti, jog brokeris pateikė geriausias kainas už esamas sąlygas.

Parašykite komentarą