Automobilių nuoma. Ką reikia žinoti?

Išsinuomoti automobilį šiandien mūsų šalyje, tai beveik tas pats, kas nusipirkti bet kokią prekę internetu. Žinoma, automobilio neatsiųs mums paštu ar per kurjerį, tačiau paslaugą užsakyti galima iš bet kurios pasaulio vietos tiesiog internetu. O pasikeitus planams kai kurios kompanijos siūlo automobilio atšaukimą visiškai nemokamai.

Automobilio nuoma Vilniuje, Kaune, Palangoje ar Klaipėdoje – tai patys populiariausi automobilių trumpalaikės nuomos miestai. Ir tai visai nestebina, nes šiuose miestuose yra oro uostai ar kurortai. Todėl šiomis kryptimis keliauja tiek mūsų tautiečiai, tiek užsienio turistai, kuriems automobilio nuoma yra itin aktuali.

Svarbu žinoti tai, kad automobilio atsiėmimą galima planuoti viename mieste, o jo atidavimą – kitame. Tai labai dažnai derinama su tuo, į kurį oro uostą atskrenda ir iš kokio išskrenda, todėl yra labai patogu.

Automobiliai visuomet turi privalomąjį civilinės atsakomybės draudimą, avarijos bei vagystės atveju, tačiau su papildoma priemoka visuomet galima gauti daugiau apsaugų. Papildomas draudimas suteikia sumažintą arba dar geriau – nulinę vairuotojo atsakomybę automobilio nuomos metu.

Be to, nuomodami automobilį galite papildomai turėti ir vaikišką automobilinę kėdutę, navigaciją, o automobilį galite vairuoti ne tik jūs. Papildomai sumokėję už papildomą vairuotoją, jam vairuojant nuomotą automobilį galios tos pačios apsaugos, kaip ir jums. Todėl automobilio nuoma kelionei ar ilgesniam laikui leis nepatirti jokių nepatogumų ar nemalonumų, jei kažkas nutiks, kai negalėsite vairuoti.

Dar labai svarbu žinoti, kad automobilis gali būti pristatytas bet kokiu adresu mieste už papildomą mokestį. Todėl, jeigu jums automobilis reikalingas ne atvykstant, o atostogaujant ar laikinai praradus savo automobilį, jį gausite tiesiog jūsų pageidaujamu adresu. Kartu su automobiliu galite gauti ir neribotą Wi-Fi interneto ryšį.

Parašykite komentarą