Automobilių nuoma Palangoje vietiniams ir ne tik

automobiliu nuoma

Automobilių nuomos rinka Lietuvoje kasmet vis labiau plečiasi, atsiranda vis nauji rinkos žaidėjai, kasmet didėja nuomojamų automobilių poreikis. Užsienyje automobilių nuoma yra itin populiari, tačiau ilgą laiką Lietuvoje tai buvo tik iš užsienio atvykusiems svečiams reikalinga paslauga. Šiandien automobiliai nuomojami ne tik laisvalaikiui, bet ir sugedus nuosavai transporto priemonei. Visgi, kai kurie miestai išsiskiria savo paslaugų teikia specifika. Pavyzdžiui, automobilių nuoma Palangoje.

Vietiniams poilsiautojams ir ne tik

Dažniausiai automobiliai Palangoje nuomojami labai trumpam laikotarpiui. Skirtingai nei kituose miestuose, čia trumpalaikė automobilių nuoma gali trukti ne tik kelias dienas, bet ir kelias valandas. Taip yra todėl, kad dažnai poilsiautojai ieško būdų, kaip keliauti patogiai ir pigia. Ypač tokiais atvejais, kai poilsiauti čia atvyko ne automobiliu. Tuomet norint pasiekti vieną ar kitą lankytiną vietą automobilis gali būti puikus sprendimas. Ypač, jeigu kurorte poilsiaujate su šeima. Labai dažnai automobilių nuoma Palangoje praverčia, kai apsistoję Palangoje, po kelių dienų poilsiautojai nusprendžia aplankyti Klaipėdą ar Šventąją. Vasaros metu susisiekimo paslaugas teikia dažnai kursuojantis viešasis transportas, tačiau ypač poilsiaujantiems rudenį ar pavasarį, turėtų padėti automobilių nuoma.

Dažniausiai automobilių nuoma kurorte yra daug patogesnis ir pigesnis variantas nei keliauti savo automobiliu arba planuoti kelionę viešuoju transportu. Todėl Palanga ar kitas kurortas gali pasigirti didele nuomojamų automobilių gausa.

Keliautojams iš užsienio

Dar vienas dažnas atvejis, kai reikalinga automobilių nuoma Palangoje, yra iš užsienio atvykę svečiai, ketinantys kelias dienas ar ilgiau pabūti mūsų šalyje. Tokie žmonės taip pat iš anksto ieško galimybės ne tik pačioje Palangoje, bet ir už jos ribų keliauti patogiai ir nebrangiai. Tokias paslaugas teikiančių automobilių nuomą Palangoje netrūksta. Daugelis jų turi savo automobilių nuomos punktus Palangos oro uoste. Automobilį galima užsisakyti iš anksto, tad nusileidus lėktuvui, pakanka tik patvirtinti savo atvykimą ir užsukti į pasirinktą nuomos punktą.

Žinoma, ne visuomet pavyksta viską suplanuoti iš anksto. Todėl automobilių nuoma Palangoje užsiimančios bendrovės teikia paslaugą ir nuomoja automobiliu sietoje, jeigu klientas to pageidauja. tokia paslauga dažnai linkę pasinaudoti užsienio šalių gyventojai, nes būtent taip automobilių nuoma teikiama jų šalyse yra dažna praktika.

 

Parašykite komentarą