Avia bilietai perkami užsienyje

lektuvu bilietai

Kelionės organizavimas užima nemažai laiko ir pastangų. Kartais net sukelia šiek tiek streso. Aišku, kai tai darote 50-tą kartą, viskas atrodo labai paprasta. Pirmiausiai nusistatote tikslias atvykimo ir išvykimo datas pagal kelionės veiksmų planą (darbas, konferencija ar pažintinė kelionė), tada imatės ieškoti pigių lėktuvo bilietų, tada laukia sunkiausia dalis – susirasti kur gyventi.

Pirmiausiai įsigyjami avia bilietai. Juos geriausiai įsigyti per pigių skrydžių bendrovių interneto puslapius. Tai gali būti problematiška, jei nemokate anglų kalbos, tačiau yra internetinių vertimo įrankių, kurie turėtų padėti. Avia bilietai išsirenkami pagal išvykimo ir grįžimo datas. Apmokėti reikia naudojantis VISA kreditine kortele (VISA Electron kortelė netinka, nes yra debetinė), nes perkate bilietus iš užsienio kompanijos. Tai visai nerizikinga ir saugu, nes pigių skrydžių bendrovės į bilietų pardavimo sistemas yra investavusios nemažai pinigų, kad kaip įmanoma labiau sumažintų darbuotojams, rezervuojantiems avia bilietus, skirtas išlaidas.

Apmokėjus nurodytą sumą, avia bilietai paprasčiausiai atsiunčiami elektroniniu paštu, Word ar PDF formatu, juos galima nesunkiai atsispausdinti. Rekomenduojama naudotis asmeniniu internetiniu elektroniniu paštu (webmail), kad pametus atspausdintą bilieto lapą būtų galima bet kur prisijungti prie interneto ir dar kartą bilietą atsispausdinti. Tai galima padaryti ir prieš pat skrydį šalia oro uosto esančioje interneto kavinėje.

Jei perkate bilietus ne iš pigių skrydžių bendrovių, greičiausiai galite tai padaryti per lietuviškas bilietų prekybos internete sistemas, tačiau rekomenduojama geriau pirkti užsienyje, kur didesni keleivių srautai. Tai ne dėl to, kad lietuviškos lėktuvo bilietų parduotuvės yra nepatikimos ar nesaugios – viskas su jomis yra gerai… Paprasčiausiai dėl to, kad galite gauti geresnes nuolaidas skrydžiams nei iš Lietuvos. Avia bilietai – populiari prekė, tad jais prekiauja tikrai ne vienas puslapis – visi suprantame konkurencijos privalumus. Kam permokėti už papildomas 10 minučių, kurias sugaišite ieškodami kainų kituose puslapiuose?

Per paieškos sistemas susiraskite 5 tokius puslapius ir išsisaugokite jų adresus, kad visada galėtumėte pasitikrinti, kuris iš jų suras palankesnes kainas norimai skrydžio datai. Šie adresai pravers jums ir skrendant kitą kartą. Jei norite įsitikinti, ar šios parduotuvės patikimos, galite papildomai skirti laiko atsiliepimų apie jas skaitymui. Pagal žmonių patirtį su jomis tikrai galėsite nuspręsti, kurioje galite saugiai atsiskaityti savo kreditine kortele.

Nusipirkę bilietus, galite toliau organizuoti kelionę ir pradėti ieškoti viešbučių. Kaip ir lėktuvo bilietus, taip ir viešbučius galima užsisakyti per dideles užsienietiškas rezervavimo sistemas lygiai tokiu pačiu principu. Tereikia tik išsirinkti geriausias kainas ir nepatingėti sugaišti valandėlės peržiūrinėjant paslaugų aprašymus ir interjero nuotraukas. Apmokate irgi ta pačia kreditine kortele saugiai ir paprastai. Štai ir viskas – kelionė suplanuota, viską pirkote iš užsienio – nuostabi patirtis…

 

Parašykite komentarą