Dantų balinimas kapomis: namuose ar odontologijos klinikoje?

oralgen nupearl dantų balinimo rinkinys klipshop.ltDantų balinimas tampa vis aktualesnė tema ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Tyrimai rodo, jog per pastarąjį dešimtmetį, žmonių, norinčių išbalinti dantis, padaugėjo net kelis kartus įvairiose pasaulio šalyse. Žinoma, jog Lietuva ne išimtis. Čia taip pat vis daugiau žmonių ieško galimybės, kaip dantis paversti dar baltesniais ir tam renkasi pačius įvairiausius būdus. Vienas populiariausių – dantų balinimas kapomis.

Norint dantis išbalinti kapomis, reikia žinoti, kaip atliekama ši balinimo procedūra. Skirtingai nei dantis balinant lazeriu, tokiam balinimui reikalingi specialūs reikmenys. Tai yra pačios dantų balinimo kapos ir balinamasis dantų gelis. Tad kadangi priemonės yra nesudėtingos ir lengvai įsigyjamos, atsiranda galimybė dantis kapomis balinti ir namuose

Patogiau, greičiau, bet rizikingiau

Žmonės, kurie neturi daug laisvo laiko ir nenori gaišti jo dantis balinant odontologijos klinikoje, dažniausiai pasirenka dantis balinti namuose. Dantų balinimas kapomis namuose yra gana populiarus dalykas, nes tai patiems padaryti paprasta ir netrunka ilgai. Kuo reikia pasirūpinti, norint išbalinti dantis namuose?

  • Priemonėmis. Pirmiausia, reikėtų įsigyti viskas reikalingas priemones. Dantų balinimas kapomis bus paprastesnis ir efektyvesnis, jei tam pasiruošite iš anksto. Tad reikėtų įsigyti kapas ir balinamąjį gelį. Specialistai taip pat siūlo nepamiršti ir papildomų priemonių, kurios užtikrins, jog burnos higiena būtų atliekama tinkamai. Tai dantų balinimo pieštukas kuris padės išlaikyti baltus dantis net išvykus iš namų.
  • Profesionalumas. Jei dantis balinsite namuose, stenkitės, kad priemonės, kurias naudosite, būtų kuo patikimesnės. Kai kurie žmonės, norėdami sutaupyti, dantis balina namuose su pigiomis priemonėmis, tačiau tuomet rezultatas dažnai tik nuliūdina. Dantų balinimas kapomis bus efektyvesnis, jei rinksitės profesionalias kapas ir kokybišką dantų balinimo gelį, kuris ne tik išbalins dantis, bet ir apsaugos juos nuo pažeidimų. Dažniausiai tokios dantų balinimo priemonės parduodamos specializuotose parduotuvėse arba vaistinėse.

Profesionalas užtikrina kokybę

Tie žmonės, kurie nori, kad dantys būtų balti kuo greičiau, dažniausia renkasi juos balinti odontologijos klinikoje. Čia taip pat populiarus profesionalus dantų balinimas kapomis. Žinoma, prieš tai atliekama dantų apžiūra, įvertinama dantų būklę ir padaroma profesionali burnos higiena. Tuomet odontologijos klinikoje pacientui pagaminama unikali, jo dantims tinkanti kapa ir dantų balinimas vyksta kabinete. Jis užtrunka trumpiau, o rezultatas pastebimas itin greitai, kadangi odontologai darbo vietoje naudoja didesnės koncentracijos veikliąsias medžiagas.

Svarbu žinoti, jog odontologas visuomet naudoja tik profesionalias dantų balinimo priemones, todėl net ir po kelių procedūrų, Jums nereikės jaudintis, kad atsirado dantų jautrumas, sumažėjo emalio sluoksnis. Kiekvienas odontologas prieš procedūrą įvertina, ar paciento dantys gali būti balinami, ar tai nebus pavojinga ir ar tikrai duos rezultatą. Kai dantų balinimas atliekamas profesionalo, net ir nutikus kažkam neplanuotam, pacientai gali jaustis saugūs ir užtikrinti, kad jais bus pasirūpinta. O ir nereikia gaišti laiko namuose kasdien užsiimant balinimo procedūromis.

 

Parašykite komentarą