Draugai kviečia keliauti baidare? 4 priežastys, kodėl verta atsakyti TAIP!

baidarių nuoma

Vasara – metas, kurio laukia kiekvienas lietuvis. Galbūt todėl, kad saulėtų ir šiltų dienų turime tiek mažai, norime jas išnaudoti kuo kokybiškiau ir turiningiau. Tad nenuostabu, kad šiltuoju sezonu žmonės pakyla nuo sofų ir leidžiasi į nuotykius gamtoje, važiuoja prie jūros ar renkasi atostogas dar šiltesniuose kraštuose. Vasarą ypatingai populiarus plaukimas upe ir įvairios vandens pramogos. Kol kai kurios veiklos yra pakankamai specifiškos ir mėgstamos ne visų, plaukimas baidarėmis laikomas bene pagrindiniu užsiėmimu, kuris puikiai tinka tiek mažesnėms, tiek didesnėms žmonių kompanijoms. Tad jei draugai kviečia keliauti baidare, verta atsakyti TAIP. Kokią naudą jums atneš ši veikla?

Atsipūsite nuo darbų

Šiandien daugelis žmonių yra nuolatiniame darbų sūkuryje. Nors ir penktą valandą užveriame kabineto duris, dažnai idėjas ir tam tikras situacijas laikome galvoje, o turėdami laisvą minutę vis tiek atsakinėjame į laiškus ar skambučius. Tokios veiklos kaip plaukimas baidare padeda visiškai pamiršti kasdienybę, išmaniąsias technologijas ir mus slegiančias mintis.

Naudinga sveikatai

Kad fizinis aktyvumas naudingas sveikatai, turbūt nereikia ir sakyti. Tačiau plaukimas baidare ypatingas tuo, kad nuolat palaikote tam tikrą krūvį ir judate, todėl ši pramoga taps puikiu būdu pasitreniruoti ir raumenims priminti, ką reiškia fizinis darbas.

Pažintis su gamta

Dažnai norėdami išvysti įspūdingus vaizdus keliaujame svetur nepagalvodami, kokia nuostabi yra mūsų šalis. Tad jei jus kviečia keliauti baidare, nepamirškite, kad tai bus puiki galimybė pasigrožėti Lietuvos gamta. Puikus pavyzdys – plaukimas Kiauna. Tau siaura, gana srauni upė, kuri vingiuoja per Labanoro sengirę. Tai reiškia, kad jūsų laukia mažyčiai ežerėliai, pilni vandens augmenijos, ir nuostabi aplinka. Kas gali būti geriau?

Tvirtesnis ryšys su draugais

Dar viena priežastis, kodėl plaukimas baidarėmis išties naudingas – galimybė sustiprinti ryšį su draugais ar artimaisiais. Dažnai mūsų bendravimas būna nekokybiškas, nors ir esame šalia draugų, mintys klaidžioje svetur, „sukišame“ nosis į telefonus. Toks bendras nuotykis jus suartins ir leis pažinti vieniems kitus visiškai kitokiose situacijose.

Parašykite komentarą