Jei trūksta pinigų automobiliui…

https://eurokreditas.lt/Automobilis – transporto priemonė. Logiška mintis, tačiau daugelis vairuotojų šį apibrėžimą papildytų. Kai kam tai būtinybė, gyvenimo būdas, pomėgis… Kai kam ir uždarbio šaltinis. Na, o jei atėjo laikas pasikeisti mašiną, bet trūksta pinigų, veikiausiai sudomina skolinimosi tema. Pritrūkus pinigų galima kreiptis į https://euroecredit.lt/, o aktuali informacija ir pamąstymai – žemiau.

Naujas ir naudotas automobilis

Pinigų klausimas skiriasi priklausomai nuo norimo įsigyti automobilio vertės. Kreditų sumos paprastai neviršija kelių tūkstančių eurų – nesunku suprasti, kad už tokią sumą naujas automobilis neišeis. Tokiam pirkiniui prireikia bent jau keliolikos tūkstančių. Tiesa, galima rasti pasiūlymų, nesiekiančių nei keturių nulių zonos. Bet tai skurdžiausios komplektacijos kai kurių modelių variantai.

Kartais naudota transporto priemonė brangesnė už naują. Šimtus tūkstančių kainuojantis superautomobilis (dailus kėbulas, galingas variklis, puikios važiavimo savybės…) tikrai nenuvertės taip greitai, kad kiek nors pavažinėjus taptų pigesnis už naują vidutinės klasės sedaną.

Ką gi, žodžiai „naujas“ ir „naudotas“ situaciją iš dalies apibrėžia, bet išlygų galima atrasti. Jei žvalgotės į automobilius iš antrų rankų ir nepakanka pinigų, pasidomėję https://euroecredit.lt/ sąlygomis galite nuspręsti pasiskolinti. Todėl, kad sąlygos palankios. Tačiau yra nemažai aspektų, kurie kartais pakiša koją. Pirmiausia tai pats prabangos troškimas. Tad reikia savęs paklausti, ar tikrai verta pirkti automobilį ne pagal išgales. Kita vertus, galima nesunkiai šiam argumentui paprieštarauti – brangesnė, naujesnė mašina tikriausiai bus saugesnė. Argumentas logiškas, bet jį sumenkina štai toks teiginys: iš kur žinote, kad siūloma prekė tikrai kokybiška, kad likusios oro pagalvės ir apskritai viskas taip, kaip turėtų būti?

Situacijų skirtumai

Reikėtų pabrėžti ne vien automobilių amžių ar vertę, bet ir konkrečių atvejų skirtumus. Juk kartais mašina yra pragyvenimo šaltinis (pavyzdžiui, taksistui). Jei senoji vis genda ir nebeapsimoka remontuoti, tuomet ir mąstoma apie naują pirkinį. O jei tuo metu, kai prireikia kitos mašinos, atsiranda ir kitų išlaidų? Šis pavyzdys iliustruoja, kad kiekviena situacija skatina priimti vis kitokį sprendimą. Vienu atveju skolintis netikslinga, o kitu atveju tai pats optimaliausias variantas.

Pirkimas ir priežiūra

Prieš skolinantis ir apskritai prieš perkant automobilį svarbu suprasti, kad pradinė kainą – tik dalis išlaidų. Važinėjant tenka atseikėti pinigų ne tik kurui. Pats registracijos procesas reikalauja išlaidų, dažniausiai keičiamas diržas, perkami tepalai ir filtrai, dairomasi naujų padangų, galbūt ir ratlankių. O ir šiaip, jei automobilis nenaujas, gali pasitaikyti gedimų. Kai kurie techniniai mazgai dėvisi ir juos būtina pakeisti (pavyzdžiui, stabdžių trinkeles). Tad 2000 eurų kainuojanti mašina vėliau atsieina tikrai daugiau.

Euroecredit.lt suteikiama suma

Kokią sumą suteiktų https://euroecredit.lt/? Ši įmonė skolina nuo 100 iki 3000 eurų. Tad piniginė pastorinama tiek tais atvejais, kai laukia pernelyg nežymios išlaidos, tiek tada, kai reikalingas gana solidus finansinis pastiprinimas.

 

Parašykite komentarą