Kaip išsirinkti kokybišką suknelę, kainuojančią vos kelis eurus?

suknelėAnaiptol kokybiška suknelė neturi kainuoti brangiai. Atvirkščiai, netinkamai parinkti, net ir triženkles sumas kainuojantys, rūbai gali atrodyti pigiai. Tuo tarpu, laikantis kelių paprastų taisyklių, vos už keliolika eurų galite išsirinkti tobulai tinkančią suknelę.

Audinių kokybė

Meluočiau, jeigu apsimetinėčiau, kad audinių kokybė neturi įtakos rūbo kainai. Tačiau, žinant, kad trečdalį rūbo sudaro sąnaudos skiriamos rinkodarai, dar trisdešimt procentų pasiima mokesčiai ir logistika, į galvą pati peršasi mintis, kad natūralios medžiagos pabrangina rūbą ne tiek jau ir daug. Taigi, pigios sukneles internetu dažniausiai būna iš sintetikos arba medvilnės. Keliais eurais brangesnės ­– suknelės iš vilnios.

Vilnonės ar medvilninės sukneles internetu pigiau nei šilkinės dėl paprastos priežasties. Šių medžiagų kaina yra mažesnė. Tačiau tai nereiškia, kad jos nekokybiškos. Greičiau tai sufleruoja, kad medvilnės ir vilnos šiuo metu rinkoje jaučiamas perteklius.

Gamintojo žinomumas

Paprasta ir iki skausmo žinoma tiesa, kad kuo žinomesnis gamintojas, tuo suknelė brangesnė. Čia galioja viena taisyklė, kuri nurodo, kad sukneles progines turėtų būti žinomesnio gamintojo ar dizainerio, nei suknelė skirta vilkėti kiekvieną dieną.

Beje, progines sukneles internetu pardavinėjamos išpardavimų metu. Tad Jums tereikia nutaikyti tinkamą progą apsipirkti.

Jeigu turite keblumų dėl dydžių – Jūsų pasirinkimu turėtų tapti didelių dydžių suknelės, o vėliau pas siuvėją reiktų pakoreguoti dydį pagal savo figūros tipą. Taip sutaupysite ir atrodysite nepakartojamai, o kokybiška suknelė tarnaus dar ne vieną dešimtmetį.

Prekybos / pirkimo vieta

Jeigu parduotuvėje Jus vaišina brangia kava ar užkandžiais, greičiausiai, tai nėra prasta vietelė. Turbūt ir suknelės moterims čia kainuoja keliolika kartų brangiau, nei kiek paprastesnėje, tačiau tvarkingoje aplinkoje.

Gyventi pagal išgales nėra gėda. Tai prievolė, kurią turime kiekvienas išmokti dar pradinėse klasėse. Tad jeigu norite gauti ir kokybę, ir gerą kainą Jums turėtų patikti sukneles internetu moterims.

Stilius

Galite šaipytis, tačiau nors rūbo kaina nepriklauso nuo stiliaus, tačiau rūbų kiekis tikrai nuo to priklauso. Tarkim, ekstravagantiškos kokteilines sukneles internetu nėra brangios. Bet moteriai visuomet reikia turėti mažą juodą klasikinę suknelę kokteilių vakarams. Taip pat kelias papildomas sukneles ir aksesuarus prie jų, laisvesnio stiliaus vakarėliams. Tai reiškia, kad kuo išskirtinesnę suknelę įsigysite, tuo rečiau ją vilkėsite, vadinasi, tuo dažniau reiks klasikiniam stiliui priskiriamos pamainos.

Parašykite komentarą