Kaip kreditai internetu pasitarnauja ieškantiems savęs
Netiesa, kad kreditai internetu padeda tik didžiausiose bėdose vargšams žmonėms (nors tai irgi būna labai naudingas dalykas), jie taip pat gali tapti ir tramplinu į geresnį gyvenimą. Šiuolaikinė Y karta ilgai ieško savęs, tą fiksuoja daugybė sociologų, visuomenės tyrinėtojų. Šiuolaikinė jaunimo karta nori išbandyti save, tad neturi iškart finansinio stabilumo. Būtent tada tokios finansinės pagalbos labai pagelbėja.
Ieškoti savęs – mileniumų bruožas
Dažniausiai greitieji kreditai padeda tiems, kas ieško savęs skirtingose karjerose, keičia darbus, galbūt bando pradėti kažkokį savo versliuką, o gal tiesiog pasidaro vadinamuosius „gap year“ ir po mokyklos ar tarp studijų metus praleidžia kažkur keliaudami, stebėdami skirtingas šalis, skirtingas kultūras, ten semdamiesi skirtingų patirčių. Visa tai padeda susivokti pasaulyje, o ne aklai plaukti viena srove.
Nepastovumas ir dažnai keičiamos karjeros
Darbdaviams mileniumų karta pridaro šiek tiek nuostolių, nes įmonės pradžioje pačios investuoja į naują darbuotoją, ypatingai tą, kuris dar mažai ką moka naujame lauke. Tačiau padirbę pusę metų, tokie jaunuoliai neretai jau turi kitą planą – įsidarbinti kažkur kitur, pradėti freelansinti, daryti savo versliuką ar persikvalifikuoti studijose. Padirbus bent keturis mėnesius, ir dar neišėjus iš darbo, kreditai yra imami kaip būsima finansinė pagalvė. Juos pasiskolinus, o dar ir šiek tiek pasitaupius, galima ramiai išeiti iš darbo ir pradėti kitą naują išbandymų kelią. Įmonėms, kurios investavo į tą žmogų, ir kaip tik jau tikėjosi, kad dabar prasidės jo grąžos grąžinimo laikotarpis, tokie veiksmai sukelia nepatogumus.
Kreditai internetu ir kiti greiti pinigų gavimo būdai
Jaunimas žino savo galimybes, žino, kad patogiausia visgi būtų iš anksto pasiskolinti pinigų iš greitųjų kreditų. Vyresnioji karta nelabai supranta ir palaiko tokį blaškymąsi gyvenime, todėl vargu, ar norėtųsi eiti pas vyresnius gimines, tėvus, ir bandyti juos įtikinti savo idėjomis bei iš jų skolintis. Daug paprasčiau tuomet atrodo tiesiog pasiskolinti iš greitųjų kreditų įmonės.
Kreditą internetu gauti patogu, nes:
- Nereikia niekur eiti iš namų, viską galima daryti tiesiog kompiuteriu ar telefonu, kaip yra įprasta šiai jaunimo kartai;
- Kreditų palūkanos nesikeičia – jos lieka tokios pačios, kokios yra sutarties pasirašymo dieną, o tai patinka visiems;
- Laiką mileniumai vertina labiau nei pinigus, todėl jiems tai yra pigus kreditas.
Vyresniems žmonėms tai – tiesiog finansinė pagalvė
Tad mileniumams greiti kreditai tampa savotiška tarpine stotele tarp gyvenimo krypčių. Arba degaline sankryžoje, kur jie gali užpilti tolimesniam kelionės ruožui. O štai vyresniajai kartai vartojimo paskolos paprastai atrodo kaip kažkoks išsigelbėjimas iš bėdos. Kaip būdas patirti mažiau nuostolių, kada susiduriama su rimta problema. Tai kartu ir kažkoks metodas, kaip išsigelbėti, kai būna tikrai labai blogai. Vyresnioji karta paprastai turi daugiau prietaringumo ir paskolų, kreditų nemėgsta imti be mirtinos būtinybės. Galbūt taip yra dėl ankstesnių patirčių, dėl didesnės patirties, kai gyvenime būta daugiau krizių, matyta įvairių ekonominių perversmų. Tačiau dažnai taip susispausdami vyresni žmonės kaip tik gali užspausti ekonomikos sūkius, o pasiskolinimas priverstų atpalaiduoti tą judėjimą ir nutolinti tas pačias krizes. Štai jaunesnioji karta, ypatingai dar nesukūrusi šeimų, jaučia mažesnę baimę, jiems nereikia jaudintis, kad galbūt esant bėdai nebus kaip pramaitinti šeimos. Jie rūpinasi savo gerove ir nebijo šiek tiek pasiskolinti net ir atostogoms ar savęs paieškų kelionėms.
Parašykite komentarą