Kam paskola reikalinga skirtingų amžiaus grupių žmonėms

paskolos

Žmogus, kuriam reikalinga paskola, ir kuris tuo momentu skolinasi, galbūt net nesusimąsto, kad jo atvejis iš tiesų nėra toks ir unikalus. Kad tai, ką dabar daro jis, galbūt daro dar labai daug žmonių, kurie lygiai su tais pačiais poreikiais šiuo metu skolinasi. Žmones, kurie skolinasi, galima grupuoti pagal jų pajamas, pagal mokumo lygį, pagal paskolų dydį ar grąžinimo trukmę, pagal paskolos paskirtį. Tačiau galima kategorijas skirti ir pagal tai, kokio amžiaus yra žmogus.

Iki dvidešimties

Galbūt paskolos internetu patiems jauniausiems atrodo gan retas dalykas.  Mat dažniausiai jaunimas iki dvidešimties dar neturi pakankamai pajamų, oficialaus darbo, kad galėtų skolintis. Visgi kai kas dirba jau iškart po vidurinės mokyklos ir nuo aštuoniolikos metų jau gali skolintis, jeigu turi oficialių pajamų keletą mėnesių įrodymą. Tokiems jauniems žmonėms paprastai skolintis tenka arba dėl to, kad jie nori emigruoti ir nori pradžioje susikrauti atsarginį kapitalą. Arba dėl to, kad jie patys save išleidžia į studijas, tad reikia padengti nuomos ir kitų studijoms reikalingų dalykų kaštus. Arba kai kam patinka  paskola atostogoms, tačiau ją dabar būtų galima pavadinti ir kitaip. Vyresnioji karta gal tai ir vadins atostogomis, o dabartinė X karta tai vadins metų pertrauka, per kuriuos jie keliaus aplink pasaulį, savanoriaus Afrikoje ir darys kitus dalykus.

Iki trisdešimties

Peržengusiems dvidešimties slenkstį, prasidės kitoks gyvenimas. Dažniausiai jau tada bus studijos, nepastovūs darbai, dažna būsto nuoma. Paskolos galės būti gaunamos tiesiog vartojimui, nes galbūt dažnai keičiant darbus ar ilgai nerandant savo pašaukimo bus nepastovios pajamos. Vaikinams gal pasirodys aktualiau paskola automobiliui. O artėjant prie trisdešimties, pačioms jauniausioms šeimoms galbūt ir su pirmagimiu, bus aktualu paskola busto remontui. Nors tai galbūt bus dar tik jų pirmasis būstas, kurį jie ateityje galbūt planuos pakeisti erdvesniu.

Iki keturiasdešimties

Peržengus trisdešimtąjį gimtadienį, vis daugiau žmonių jau bandys sukti savo lizdą ir pirkti kažkokį nekilnojamąjį turtą, nes supras, kad gal laikas kurti šeimą arba bent jau nustoti mokėti tuščiai nuomą, nes jai per dešimt ar dvylika metų jau išleido dešimtis tūkstančius eurų – už tiek jau būtų su paskola butą nusipirkę. Taigi, domins mazos palukanos ir būsto pirkimas. O galiausiai aktualu bus ir būsto remontas. Taigi, paskola greitai galiausiai bus aktuali ir tiems, kas norės tiesiog pasitvarkyti esamus namus. Taip pat tokiame amžiuje kartais skolintis reikės geresniam automobiliui ar savo verslui sukurti, turint užtikrintą idėją.

Iki penkiasdešimties

Vėliau prasidės kiti poreikiai. Kai kurios šeimos skirsis, kažkam reikės pinigų skyryboms. Kažkam reikės vėl persikraustyti gyventi atskirai, tas irgi pareikalaus pinigų. Gal liks vieniši tėčiai ar mamos su vaikais, kuriems mokėti už išlaikymą vaikų taps finansiškai sunku. Pradės gesti vienišo tėčio ar mamos dantys, ir nebus už ką staiga sutaisyti. Tada padės ir paskola dantu gydymui, tos pačios aktualijos su dantimis ir sveikata vėliau darysis vis ryškesnės. Sveikata vėliau daug kam tik prastės, todėl bus normalu, kad žmonės norės tą sveikatą įvairiais būdais pagerinti, ir tai galbūt kažkiek kainuos.

Kam paskola neteikiama:

  • Nepilnamečiams – tą draudžia ir įstatymas;
  • Pensininkams;
  • Asmenims, neturintiems oficialių pajamų.

Parašykite komentarą