Lėktuvų bilietai į Londoną – populiariausi

lėktuvas

Nuo seno lietuviai vis traukė į tam tikrus miestus pačiais įvairiausiais tikslais. Carinėje Lietuvoje lietuviai vykdavo į Sankt Peterburgą mokytis, į Rygą – dirbti, į Paryžių ir kitus Vakarų Europos miestus – pramogauti. Vykdavo traukiniu, nes aviacija vystytis pradėjo tik tarpukariu. Pastaruosius 15 metų lietuvių traukos objektu tapo Londonas visomis prasmėmis. Ten važiuoja Lietuvos žmonės geresnio gyvenimo ir darbo ieškoti, taip pat studijuoti, kaip turistai ir tiesiog užsuka keisdami lėktuvus oro uoste.

Per pastaruosius 10 metų iš Lietuvos emigravo apie pusę milijono gyventojų. Anglijoje atsidūrė bent 300 000. Nuolatos lietuviai vyksta į Londoną ir atgal. Daugiausiai vyksta lėktuvais, tad nenuostabu, kad jiems labai rūpi aviabilietai į Londoną. Ir ne bet kokie, o pigūs ir dažniausiai į vieną pusę…

Londonas – didelis miestas. jame veikia 6 tarptautiniai oro uostai –  Heathrow, Gatwick, Stansted, Luton, City ir Biggin Hill. Ne visi jų priima keleivius iš Lietuvos, nes tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus ar Kauno oro uostų vykdomi į Heathrow, Gatwicko, Stanstedo ir Luttono oro uostus. Iš šių oro uostų galima pasiekti beveik visas pasaulio kryptis, nes per juos eina pagrindiniai Europos oro keliai. Perkant bilietą rekomenduojama atkreipti dėmesį, į kurį oro uostą skrendama, nes paskui gali tekti labai brangiai sumokėti už kelionę iki namų Londono priemiesčiuose arba stoties.

Aviabilietai į Londoną yra gana pigūs. Nesunkiai galima gauti už 100 litų į vieną pusę, jei ieškoma per pigių skrydžių bendroves. Tik bėda ta, kad ten ribojamas bagažas, tad jei norima nusivežti maisto ar daugiau rūbų – gali tekti primokėti už bagažą. Su brangiomis nacionalinėmis oro bendrovėmis aviabilietai į Londoną gali kainuoti kelis šimtus litų, tad reiktų paieškoti akcijinių kainų arba užsisakyti labai toli į priekį. Alternatyvus keliavimo būdas – mikroautobusu arba autobusu, tačiau ten kainos jau bus keli šimtai litų.

Lietuviai į Lietuvą grįžta atostogauti arba per šventes, tad bilietus dažniausiai perka iš anksto. Po švenčių grįžta atgal į Angliją. Jei reikalinga pervežti sunkesnį bagažą – samdosi mikroautobusą, kuris kursuoja iš Lietuvos į Angliją.

Iš Lietuvos taip pat vykdomi tiesioginiai skrydžiai ir į kitus didžiosios Britanijos miestus – Bristolį, Edinburgą (Škotija), Liverpulį, Korką, Donkasterį, taip pat į Airijos sostinę Dubliną. Nepasaint tokios krypčių gausos, aviabilietai į Londoną išlieka patys populiariausi, net jei skrendantieji gyvena kituose miestuose. Į Londoną galima nuskristi tik iš Kauno ir Vilniaus oro uostų, Palangos oro uostas į Angliją reisų neturi. Aišku, į Londoną nemažai skrydžių vykdo ir kaimyniniai Rygos ir Varšuvos oro uostai.

Parašykite komentarą