Nauji kotedžai Šnipiškėse: namas miesto širdyje

Nauji kotedžai Šnipiškėse, Vilniuje, sulaukia didelio susidomėjimo. Ir ne be reikalo: tai sparčiai atgimstantis rajonas, kuris išsidėstęs praktiškai per žingsnį nuo senojo Vilniaus centro. Kokie butų Šnipiškėse ypatumai ir kuo šis rajonas pakeri naujakurius?

Kotedžai Šnipiškėse

Naujos statybos butai Vilniuje gali būti ir kotedžai. Jie kyla Šnipiškių mikrorajone ir suteikia gyventojams sodybos pojūtį gyvenant kone miesto centre! Moderniuose kotedžuose yra įrengta rekuperacija, netoliese erdvios automobilių stovėjimo aikštelės, užtikrinamas visiškas gyventojų privatumas ir puikus susisiekimas su visais Vilniaus rajonais.

Kotedžai ir nauji butai Vilniuje pasižymi puikiu išplanavimu ir profesionaliu projektavimu. Visi statybų darbai vykdomi laikantis tarptautinių reikalavimų, naudojamos patvarios medžiagos ir sukuriama maksimali estetika, kuri, dėl nepriekaištingos kokybės džiugins ir dabar, ir po daugelio metų.

Specialistai pastebi, kad kotedžai ir nauji butai Vilniuje Šnipiškių mikrorajone turi savo specifiką, lyginant su kitais sostinės mikrorajonais. Šnipiškės pasižymi savo autentiška aura, čia netrūksta senojo paveldo atributų, todėl naujos statybos kotedžai taip pat projektuojami atsižvelgiant į rajono unikalumą.

Kotedžų Šnipiškėse privalumai

  • Aukšta energetinė klasė – naujos statybos kotedžuose, pagal aukščiausius standartus turi būti užtikrinamas puikus mikroklimatas ir optimali temperatūra žiemą bei vasarą: A+ energetinė klasė ir komfortas Jums!
  • Saugumas – renkantis kotedžą šiame mikrorajone, galima būti ramiems dėl saugumo. Statomų namų teritorijos paprastai būna aptvertos, stebimos ir paslėptos nuo pašalinio žvilgsnio.
  • Ramybė – kotedžai ir nauji butai Vilniuje, Šnipiškėse pasižymi ramybės pojūčiu, todėl puikiai tinka vertinantiems lėtesnį gyvenimo ritmą, tai puiki kaimynystė šeimoms, auginančioms vaikus.
  • Puiki lokacija – Šnipiškės džiugina greitu susisiekimu su senamiesčiu, naujamiesčiu ir kitais Vilniaus rajonais tiek privačiu, tiek viešuoju transportu.
  • Daug pramogų – kotedžai ir naujos statybos butai Vilniuje, Šnipiškių mikrorajone yra arti miesto širdies. Kaimynystėje gausu restoranų, kavinių, prekybos centrų ir pramogų kiekvieno skoniui, todėl gyventi ir laiką leisti čia bus tikrai gera!
  • Unikali aura – Šnipiškės apjungia senąjį Vilniaus paveldą su modernybe: čia iškilę šiuolaikiškiausi miesto pastatai tikrai džiugina akį.

Parašykite komentarą