Pasitikti žiemą šiltai padės „Dovre“ židiniai

http://www.dovre.lt/Pasitikti žiemą šiltai – turbūt toks daugelio noras. Smagu, kai pro langus nesiveržia smarkūs vėjo gūsiai, kai pro grindų plyšius nesismelkia šaltis ir, žinoma, kai šildymo sistema nepriekaištingai sureguliuota. Ne paslaptis, kad kalbant apie šilumos sprendimus aktuali ne vien funkcinė pusė, bet ir dizainas. Juk rinkdamiesi židinį tikrai atsižvelgiame į jo apdailos ypatumus. O jeigu kaip tik dabar mąstote, kokį židinį pasirinkti, geriausia būtų apsilankyti interneto svetainėje http://www.dovre.lt/.

Kodėl verta domėtis ir įsigyti anksčiau?

Net jei šiuo metu, kai skaitote šias pastraipas, yra vasara, židinių tema dėl to netampa mažiau svarbi. Juk iš anksto planuojant tikėtina surasti palankesnių, optimalesnių sprendimų, geriau išspręsti galvosūkius ir įsigyti tokį produktą, kuris kiekvieną niūrią ar saulėtą žiemos dieną džiugins tiek šiluma, jaukumu, tiek nuostabiu apipavidalinimu, praskaidrinančiu interjerą, suteikiančiu puikių emocijų.

Apsižvalgyti po http://www.dovre.lt/ asortimentą galima tiesiog dabar – čia pateikiamos dėmesio vertos židinių ir krosnelių kolekcijos, atitinkančius aukštus standartus ir, žinoma, vartotojų poreikius. Neretai lūkesčiai būna gana dideli, o tokie pavadinimai kaip Norvegijoje ir visame pasaulyje kokybės sinonimu tapęs „Dovre“ leidžia suprasti, jog tie lūkesčiai bus išpildomi.

Įsigytas židinys – ne duonos kepalas. Jei duoną palaikysite savaitę, tikriausiai rasite supelijusią. Židinio tokios bėdos nekamuos. Tad specialistai rekomenduoja neatidėti pirkinio paskutinei minutei. Nereikia laukti pirmųjų speigų ir tik tada rūpintis, kaipgi sukurti nors kiek šilumos namie.

Dizaineriai sutinka – židinys yra svarbi stiliaus detalė

Paklauskite dizainerio, ką gali pakomentuoti apie židinius. Tai dailus interjero akcentas, prie židinio susiburia visa šeima, jis taip pat yra jaukumo simbolis. Gamintojai kurdami savo produktus atsižvelgia į labai ilgą sąrašą reikalavimų ir kriterijų. Kiekvienas gamybos etapas turi būti kruopštus, vykti sklandžiai ir laikantis nustatytų normų. Suderinama funkcinė ir estetinė pusė, tad namie ne tik šilta, bet ir gražu, o už stiklo spragsinti ugnis suteikia romantikos, dar labiau sustiprina jaukumo pojūtį.

Taigi, dizaineriai sutinka, kad židinys yra svarbi stiliaus detalė, o gamintojai stengiasi pritaikyti patirtį ir modernias technologijas tam, kad sukurtų kuo dailesnį ir praktiškesnį produktą, vėliau tapsiantį puošmena ir pakylėsianti kambario dizainą į naują lygį.

Interjero tendencijų kitimas ir židinių naujienos

Renkantis židinį iš http://www.dovre.lt/ pastebima, kad gaminiai pasižymi ir bendrumais, ir skirtumais. Bendrumai – tarsi vizitinė kortelė, simboliškai primenanti, kokios kompanijos tai produktas. Tačiau kiekvienoje kolekcijoje yra tam tikrų kitoniškų detalių – antraip asortimentas būtų pernelyg nykus, lyg „klonuotas“.

Na, o nauji židiniai, puikiai derantys prie įvairaus būsto dizaino, pristatomi pabrėžiant praktines ir estetines ypatybes. Ieškota kuo optimalesnių, kokybės sąvoką atitinkančių sprendimų (atsižvelgus į ekologijos reikalavimus ir į žmonių poreikius). Ir tie sprendimai rasti. Kiekvienas dalykas pagamintas taip, kad kūrenimas būtų kuo efektyvesnis, o visas kūrimo ir priežiūros procesas – patogesnis. Net ir toks iš pažiūros paprastas daiktas kaip dėžutė pelenams reiškia labai daug. Kuo apgalvočiau detalė pagaminta, tuo komfortiškiau vartotojas gali naudotis produktu. O jei į ką nors nesutelkta pakankamai dėmesio ir palikta spragų, tuomet židinys gali kelti ne vien teigiamas emocijas.

Kokybės sinonimas „Dovre“

Kaip minėta, lūkesčiai išpildomi įsigijus produktą iš „Dovre“ kolekcijos. Tai aukšta kokybė ir efektyvumas, galimybė kūrenti įvairiu kuru. Įdiegta ir švaraus antrinio degimo sistema, ir „Air Wash“ technologija (stiklų valymas oro srautu). Yra ne tik tokių gudrybių kaip išorinio oro jungtis, bet ir dar daugiau ypatybių, kurios naudingos ir suteikiančios patogumo.

Vasara ir žiema

Net jei dabar šiltasis metų laikas, pasiruošti žiemai padės http://www.dovre.lt/. Šiltai pasitiksite darganas. „Dovre“ savininkai įsitikino – žiema neprivalo būti atšiauri.

 

 

 

 

 

Parašykite komentarą