Paskolų automobilio įsigijimui suteikimas ir šio proceso eiga

paskola automobilio įsigijimuiAutomobilis šiais laikais ne tik komforto prekė, bet ir būtina sąlyga daugeliui kasdienių užduočių atlikti, pvz., pasiekti darbo vietą. Kad kelionė automobiliu būtų patogi, maloni ir saugi, reikalinga kokybiška transporto priemonė. Deja, naujas automobilis reikalauja gana didelių investicijų, kurių pirkimo dieną galime ir neturėti. Šiuo atveju gelbėja paskolų automobilio įsigijimui suteikimas – tai greitas ir patogus būdas skolintis. Tiesa, kad paskola netaptų sunkia finansine našta, turite gerai apgalvoti šį žingsnį ir įvertinti savo skolinimosi galimybes. Kad suprastumėte, kaip vyksta skolinimosi procesas, visų pirma turite susipažinti su šios procedūros eiga ir esminiais skolinimosi niuansais.

Išsirinkite kredito uniją

Pirmasis žingsnis – išsirinkti kredito teikėją. Siūlome bendrauti su patikima, klientų įvertinta bendrove, kuri siūlo lanksčias ir patogias kredito sąlygas, siekia realizuoti klientų lūkesčius ir pasiūlyti mažas palūkanas. Paskolos suteikiamos tiek naujo, tiek naudoto automobilio įsigijimui. Paskolos suma skiriasi, priklausomai nuo jūsų keliamų tikslų ir automobilio vertės. Paprastai paskolos siekia iki 35 000 €, o palūkanos skaičiuojamos nuo 6 proc. Paskolos automobiliui terminas gali siekti iki 5–7 metų.

Paskolos suteikimo eiga

Jei nusprendėte imti paskolą automobiliui, suraskite internetinę paskolos skaičiuoklę (paprastai skaičiuoklės pateikiamos pasirinktos kredito unijos internetiniame puslapyje) ir suveskite aktualius duomenis. Taip žinosite, kokio dydžio paskolos galite tikėtis ir kokias palūkanas turėsite mokėti. Tiesa, pateikti duomenys yra preliminarūs, tačiau padeda susidaryti bendrą paskolos suteikimo vaizdą. Kitas žingsnis – susisiekti su pasirinkta kredito įstaiga. Galite vykti į kredito unijos biurą arba tiesiog užpildyti elektroninę užklausos formą ir palaukti, kol paskolų vadybininkas su jumis susisieks telefonu, kad aptartų jus dominančios paskolos sąlygas. Įvertinęs jūsų individualią finansinę situaciją ir keliamus lūkesčius, vadybininkas pateiks atsakymą, ar galite gauti pageidaujamo dydžio paskolą. Jei gausite teigiamą atsakymą, turėsite atvykti į kredito unijos biurą ir pasirašyti paskolos sutartį. Pasirašius sutartį, gausite lėšas, reikalingas automobilio įsigijimui.

Priimkite apgalvotus sprendimus

Kad išvengtumėte nemalonių situacijų ir būtumėte tikri savo finansiniu stabilumu, gerai pagalvokite, kokio automobilio norite – galbūt jūsų svajonių automobilis šiai dienai jums yra per brangus ir reikėtų rinktis pigesnį? Išlikite objektyvūs ir nepamirškite pasitarti su šeimos nariais. Jei perkate naudotą automobilį, apsvarstykite, ar transporto priemonei nebus reikalingi skubūs remonto darbai. Jei automobilis turi būti remontuojamas, įvertinkite šiam procesui būtinas išlaidas.

Parašykite komentarą