Populiariausios žaidimų konsolės: kurią rinktis?

Kiekvienais metais rinką pasiekia šimtai, o gal net tūkstančiai naujų žaidimų ir atnaujintų kompiuterinių žaidimų versijų. Šias naujienas sekantys žaidėjai, stengiasi reguliariai atnaujinti savo žaidimų arsenalą, išbandyti atsinaujinusias patikusių žaidimų versijas. Jeigu ir Jūs esate iš tų žmonių, kuris mėgsta vakarus praleisti įveikus dar vieno įdomaus žaidimo kambarį ar bandant užkariauti ateities pasaulį, ko gero, esate pagalvojęs, kad Jums reikėtų šaunios ir patogios žaidimų konsolės namuose. Lietuvos rinkoje galima įsigyti trijų tipų konsoles: Nintendo wii, XBOX, PlayStation. Tad kuri labiausiai tiktų Jums?

Laikui su šeima

Ne retai įvairios konsolės tampa šeimos pirkiniu. Mažieji pabiručiai paprašo tėvų tokios dovanos svarbios šventės proga ar gimimo dienai. Iš tiesų, norint smagiai praleisti laiką su vaikais, kompiuteriniai žaidimai gali pasitarnauti, Ypač, jei žaidimai parenkami atsakingai, ugdantys vaikų gebėjimus ir mąstymą. Tad dažniausiai užsukus į elektroninių prekių parduotuvę šeimai, ieškančiai žaidimų konsolės, konsultantas pasiūlys Nintendo wii. Tai patogiai naudojama, nesudėtinga ir tikrai nebrangi konsolė, kuri praturtins šeimos vakarus, nebus per brangi, tačiau atitiks Jūsų reikalavimus.

Entuziastingiems žaidėjams

turbūt labiau tarpiniu variantu reikėtų rinktis XBOX žaidimų konsolę. Tai, žinoma, techniškai gerokai stipresnis įrenginys nei Nintendo wii konsolė. Šis žaidimų kompiuteris gerokai tobulesnis ir iš tiesų yra sukurtas žmonėms, kurie tikrai mėgsta žaidimą. Jis leidžia žaisti tiesiogiai, bendraujant su kitais žaidimais, o savo vartotojams siūlo tikrai platų žaidimų pasirinkimą. Tiesa, šis įrenginys brangesnis nei Nintendo, tačiau pigesnis už PlayStation. Be to, sklando legendos, jog XBOB konsolei skirtus žaidimus patyrę žaidėjai geba parsisiųsti iš neišleisdami pinigų.

Reikliems pirkėjams

Net jei rasite parduotuvę, kur XBOX ir PlayStation žaidimų konsolės savo kaina praktiškai nesiskirs, reikia pripažinti, kad PlayStation vis dar išlieka rinkos lyderiu. Tai gerokai patikimesnis, modernesnis ir labiau žaidimams pritaikytas įrenginys. Nors XBOX užmojai platūs, visgi Lietuvoje jam dar trūksta galios, televizijos perkėlimas nėra toks, koks turėtų būti, o grafika nusileidžia konkurentui. Tad jeigu tikrai mėgstate kompiuterinius žaidimus, esate pasiryžę įsigyti tam skirtą patikimą įrenginį, kuris nekels daug bėdų ir veiks be priekaištų, PlayStation turėtų būti pirmuoju Jūsų variantu.

 

 

Parašykite komentarą