Pradėjo gyventi ekologiškiau ir lengvai grąžino skolas

paskolos

Jeigu turite negrąžintos paskolos internetu dalį, ją grąžinti galite pritaikydami sau naują – ekologiškumo – planą. Taip tapsite draugiškesni planetai, šiek tiek madingesni, ir be rūpesčių išsimokėsite skolas, išmoksite gyventi taupiau ir visuomet pasitenkinti mažesniu, ir sužinosite, kad mažiau yra daugiau. Štai jaunos poros istorija, kaip paskolos internetu didžiąją dalį jie grąžino tiesiog išmokę kitaip gyventi.

Skolinosi, nes pirko mažą namelį

Jauna šeima norėjo pradėti viską nuo pradžių ir kuo paprasčiau. Kaip sako šeimos vyras, jam nepatinka, kad Lietuvoje norint pasistatyti namą ar namelį, turi atitikti tiek daug reikalavimų, kad pats žmogus nebegali daryti nieko. Dėl to jam liko išeitis pirkti namelį soduose – vienintelėje vietoje, kur galima statyti pastatus be leidimų ir projektų. Būtent tokiam pirkiniui šiai jaunai šeimai ir buvo reikalingas ilgalaikis kreditas. Jis padėjo gauti tai, ko reikia. Patogu, kad kreditai suteikiami tiesiog atsižvelgiant į tai, ar žmogus galės juos išsimokėti, bet nesiimama vertinti paties pirkinio, turto. Paklausę, kad Paskoliukas atsiliepimai gana geri, nusprendė pasiskolinti iš čia, iš patikimo skolintojo.

Pardavė senus nereikalingus daiktus

Aišku, tiek paskolos telefonu, tiek internetu, tiek banko paskolos ar net nedidelės skolos draugams, giminėms, norisi atsikratyti kuo greičiau. Tad ši jauna šeima, apsigyvenusi priemiestyje prie miško, nutarė įsisavinti naują gyvenimo būdą, ir taip kartu sutaupyti. Visų pirma, atsikratė nereikalingų daiktų – juos tiesiog pardavė. Paaiškėjo, kad žmonės noriai perka senas knygas, senus drabužius, statulėles ir visokius daiktus, kurių seniai nebereikia ir kurie tik be reikalo užima vietą. Gavę daugiau pinigų, vis grąžindavo paskolos dalį. O drauge su džiaugsmu pripažindavo, kad tai – tikrai smagu daryti. Ir parduoti, ir grąžinti. O ir vietos naujuose namuose neužima nereikalingi rakandai.

Restauravo baldus ir pardavė

Taip pat kreditai internetu ėmė grąžintis lengviau, kai jauna pora ėmė restauruoti senus baldus, kuriuos gal būtų tik išmetę, ir pardavinėti. Paaiškėjo, kad tai dar vienas būdas papildomai uždirbti ir lengviau grąžinti skolas.

Daržoves augina patys

Ekologišku gyvenimo būdu ir paskolos greitos grąžinimo palengvinimu tapo ir ekologinis ūkis prie namų. Nebereikėjo už du eurus pirkti salotų ryšelį, nes pačių sveikiausių, gražiausių ir geriausių salotų nuo šiol buvo galima tiesiog pasiskinti savo kieme. Kaip ir kitų daržovių.

Naudoja daugkartines sauskelnes

www.paskoliukas.lt paimtą kreditą galutinai grąžinti pavyko tuomet, kai sumažino išlaidas kūdikio išlaikymui. Mamai pavykdavo maitinti savo pienu, taigi, pirmus metus tiesiog nekainavo maistas. Na o vietoje brangių ir planetą teršiančių vienkartinių sauskelnių, naudojo daugkartines, kurios atsipirko maždaug dešimt kartų, lyginant su vienkartinėmis. Taip ir susitaupė pinigų kredito grąžinimui, savęs visai nenuskriaudžiant.

Lengvai grąžino paskolą, o planetai tai buvo tik į naudą

Pora džiaugiasi, kad jų taupymo būdas jiems atvėrė akis. „Visada galvojau, kad taupo tik nuskriaustieji žmonės, kuriems likimas yra sunkus, jiems trūksta pinigų net būtiniausioms

Parašykite komentarą