Priemonės manikiūro specialistui

Galvojant apie savo nagų salono verslą, svarbu žinoti, kokios nagų priežiūros priemonės bus reikalingos sėkmingam darbui atlikti. Ir nors didžioji manikiūro specialistų darbo dalis susideda iš nuolatinio tobulėjimo ir asmeninio kūrybiškumo, niekada nereikėtų nuvertinti kokybiškų priemonių svarbos. Bet kurio grožio salono ar tiesiog specialisto sėkmė priklauso nuo reputacijos. Laimingi klientai pas gerą specialistą grįžta ne vieną kartą. Taigi, svarbu yra pradėti nuo geriausių priemonių ir turėti viską, ko reikia, kad darbai būtų patys geriausi.

Čia yra 8 – ių būtinų manikiūro specialisto reikmenų sąrašas:

  1. Nagų žirklės – naudojamos nagų ilgiui sumažinti. Manikiūro specialistas turėtų turėti ir žirkles, ir nagų žnyples.
  2. Nagų dildės ir šlifavimo freza – šios priemonės yra naudojamos laisvam nagų kraštui išlyginti. Tačiau šlifavimo freza, palyginti su nagų dilde yra grubi ir orientuota į nagų paviršiaus paruošimą prieš lakavimą. Jos paskirtis yra išlyginti visus nelygumus ir kalveles ant nagų, kad paviršius būtų lygus ir blizgus. Kartu su freza yra naudojamas valymo šepetys, visoms dulkėms ir nešvarumams pašalinti.
  3. Odelių stūmiklis – naudojamas odai nuo nago plokštelės pašalinti.
  4. Klijai – naudojami kai kuriuose nagų dailės darbuose.
  5. Odelių aliejus, kremas ar losjonas – naudojamas sausiems nagams ir odelėms minkštinti.
  6. Dezinfekcinės priemonės – priemonės, naudojamos higienos tikslais, siekiant save ir klientus apsaugoti nuo mikrobų, kuriuos dažniausiai perneša rankos.
  7. Nagų sistemos – taip pat reikalingos priemonės yra akrilo ir gelio padengimo sistemos ir kitos papildomos priemonės, pavyzdžiui, akrilo milteliai. Tai suteikia galimybę teikti kokybiškas nagų dailės paslaugas.
  8. Nagų lakai, lempa ir dailė – taip pat būtini reikmenys kiekvienam manikiūro specialistui, nagų lakų bazės, įvairių spalvų lakai, LED arba UV spindulių lempa bei papildomos priemonės dailei.

Parašykite komentarą