RIMI akcijos: kaip jas išnaudoti norint pasiruošti šventėms?

rimi akcijos 

Kiekviena didesnė šventė reiškia, kad susitiksite su draugais, artimaisiais ir sėsite prie bendro stalo, kur jūsų pašnekesius jungs gardūs patiekalai. Todėl norint tinkamai pasiruošti šiai dienai, būtina apgalvoti, kaip atrodys jūsų stalas ir kuo šįkart nustebinsite svečius. Vieniems kulinariniai šedevrai į galvą šauna netikėtai, kiti mėgsta vartyti įvairias receptų knygas, o tretiems ši užduotis gali pasirodyti ne tokia jau ir lengva. Tuomet į pagalba gali atskubėti jūsų mėgstamas prekybos centras, kuris ne tik pasiūlys idėjų šventės stalui, bet ir puikių nuolaidų. RIMI akcijos – kaip jas išnaudoti norint pasiruošti šventėms?

Sekite šventinius leidinius

Jei kalbame apie tokias šventes kaip Kalėdos, Velykos, Joninės ir pan., joms prekybos centrai ruošiasi jau iš anksto. Pavyzdžiui, sudaromi specialūs leidiniai, kuriuose RIMI akcijos yra pritaikytos artėjančioms progoms. Tokie RIMI akcijų leidiniai sudaromi atsižvelgiant į sezoniškumą, lietuvių pamėgtus patiekalus, stalo įpročius ir reikalingiausius produktus. Juose taip pat galite rasti idėjų, kaip papuošti stalą, ką naujo pagaminti ar kaip išnaudoti RIMI siūlomą produkciją, kad sukurtumėte tikrus skonio šedevrus.

Nepamirškite gimtadienių

Jei svarbi šventė, kurios laukėte, yra jūsų gimtadienis, nepamirškite, kad RIMI suteikia didelę nuolaidą tortams, pyragams, šviežiems vaisiams, uogoms bei sūriui. Ji pradeda galioti jau dieną prieš gimtadienį, todėl galite nesukti galvos, ką pagaminti, ir padaryti tikrą užkandžių bei kitų gardėsių puotą, kuri dėl RIMI akcijos kainuos kur kas mažiau nei įprastai.

Asmeninės nuolaidos

Nesvarbu, kokia šventė jūsų belauktų, nepamirškite ir tokios nuolatinės RIMI akcijos kaip asmeninės nuolaidos. Patikrinus savo kortelę parduotuvėse esančiuose aparatuose arba internetu, pamatysite specialiai jums sugeneruotas akcijas jau pamėgtoms prekėms. Čia taip pat kasdien galite dalyvauti įvairiuose žaidimuose ir sukti laimės ratą arba gauti nuolaidų bendrai kvito sumai.

Receptų idėjos

Ruošiantis šventei svarbu ne tik RIMI akcijos, bet ir galimybė pasisemti idėjų, ką pagaminti. Būtent todėl RIMI jau keletą metų savo parduotuvėse dalina receptus, kuriuos galite pagaminti iš joje esančių produktų. Tai padės kaskart sugalvoti ką nors naujo ir šventės dalyvius nustebinti įdomiais, skaniais patiekalais.

 

Parašykite komentarą