SEO paslaugos – kad interneto svetainė būtų ne tik graži, bet ir naudinga

seo

Įsteigiama įmonė. Sukuriama interneto svetainė. Tai bus smagu! Tai bus pelno? Laikas bėga… Kurgi tie klientai? Šis scenarijus nėra labai malonus, tačiau (deja) tikėtinas. Kad situacija būtų kur kas pozityvesnė, Jums padės SEO Generolai.

SEO optimizacija primena žemėlapį

Ko reikia, kad verslas ne tik sėkmingai startuotų, bet ir sklandžiai gyvuotų? Šiems tikslams būtina kokybiška SEO optimizacija.

Pasitelkime palyginimą. Atidarote parduotuvėlę, bet jokios iškabos nėra. Gatvės praeiviai pražingsniuos nieko nepastebėję. O jeigu virš durų būtų dėmesį atkreipianti iškaba ir dar išpuoštumėte vitriną? Tuomet tikėtina sulaukti ir smalsių žvilgsnių, ir pirkėjų.

Dabar įsivaizduokime, kad ima veikti Jūsų verslą reprezentuojanti interneto svetainė. Kad ir kaip gražiai ji atrodo, kol kas neatlieka beveik jokios funkcijos. Tiesiog būna internete, kaip ta nauja parduotuvėlė mieste ar jo pakraštyje…

Kaip parduotuvės atidarymo atveju dėmesį traukia išpuošta vitrina, taip ir internete reikia imtis priemonių dėmesiui atkreipti. Bet balionų juk neprikabinėsi… Svarbu duoti interneto vartotojams žemėlapį. O kartu aiškiai pažymėti, koks turėtų būti maršrutas ir kaip ten nuvykti. Paprasčiau tariant, Jums aktualu patekti į pirmą paieškų puslapį, į kuo aukštesnes pozicijas. Antraip netgi kokybiškiausios Jūsų siūlomos prekės liks sandėlyje, užuot keliavusios pas pirkėjus.

Svetainių optimizavimo paslaugos nėra žemėlapis, tačiau jį tikrai primena. O kartais situacija panaši į labirintą, bet ir tada profesionalai geba pateikti geriausius variantus ir pasiekti proveržį.

SEO Generolai pradeda nuo nemokamo audito

Logiškas klausimas: iš kur žinoti, kad SEO paslaugų teikėjas, į kurį ketinate kreiptis, yra rimtas? Kaip apskritai susigaudyti, kokių konkrečiai darbų prireiks? Ar SEO paslaugos nebus lyg vaikščiojimas ant lyno užrištomis akimis?

Dvejonės suprantamos, bet yra sprendimas. SEO Generolai pirmiausia atlieka auditą (nemokamai!). Pirminis auditas – tai kruopštus įvertinimas. Kokių patobulinimų reikia? Kokia yra konkurencija? Kaip tikslingiausia svetainę optimizuoti? Iš mažų klausimų susideda visas rinkinys, leidžiantis kryptingai žengti į priekį.

  1. S. SEO – tai ne priedas prie verslo, o XXI-ojo amžiaus būtinybė norint parduoti ir būti pastebėtiems.

Parašykite komentarą