Slogos gydymas ant chirurginio operacinio stalo?

slogos gydymasJeigu neapsikenčiate nuolatinio sinusito, knarkimo, jaučiate sunkų kvėpavimą arba net lengvą dusulį, greičiausiai, turite tokią bėdą, kaip išsilenkusi nosies pertvara. Klausite ką daryti? Juk slogos gydymas ir medikamentų vartojimas negali tęstis amžinai, ypač jeigu nepraeina slogos gydymas vaikui. Nenorite nuolat vargti nuo šio bjauraus susirgimo? Turite kelis pasirinkimo variantus.

Nosies pertvaros operacija

Taigi, nepraeinanti sloga ir nuo slogos vaistai tapo kasdienine rutina. Reiktų kreiptis pas chirurgą. Jis gali pasakyti ar tai chirurginė bėda. Jeigu taip, grečiausiai, kad teks atlikti operaciją. Tuomet Jums reiktų anticeptinių preparatų. Nebūtinai jie turi būti labai brangūs arba sintetiniai. Yra visa galybė natūralių eterinių aliejų ir kitų medžiagų. Rekomenduojamas slogos gydymas alijosiumi.

Vengti perteklinio vaistų vartojimo

Chroniška vadinamos slogos gydymas yra varginantis. Medikų rekomenduojamas slogos gydymas cesnaku ir slogos gydymas svogunu suteikia tik trupalaikį efektą? Ką tuomet daryti? Greičiausiai šeimos gydytojo pasiūlymas būtų antibijotikai. Tačiau, jeigu susirgimo priežastis ne uždegimas arba virusas, tai antibijotikai nelabai ir padėtų.

Kita vertus, antibijotikai kenkia. Jeigu gydytoja neišrašė specialių vaistų jų vartoti ir nereikėtų. O kaip issigydyti sloga be vaistu?

Gydymas namų sąlygomis

Dažniausiai išsigandusios mamos klausia, kaip gydyti sloga vaikui namu salygomis? Atsakymas labai paprastas, slogos gydymas namų sąlygomis turėtų būti vykdomas planingai. Planas kurpiamas, pradedant gerai išvėdinta patalpa, šviežiu oru, poilsiu ir miegu. Taip pat karšta vonia arba dušu ir nosies plovimo procedūromis.

Pripažinsiu, kad kol mano vaikai buvo maži, apie jokias nosies plovimo su druska arba inhaliacines procedūras pagalvoti negalėjau. Tiesiog, tos ašaros ir ilgi įkalbinėjimai atrodo namuose tik kaitino atmosferą, o naudos nebuvo. Sloga reiškė karą. Todėl aš, kaip taikos balandis, savo mažuosius, maudydama šiltoje vonioje, į šalimais įremtą kriauklę, pastatydavau verdančio lyg pragaro smala puodą. Garai prišildydavo ir taip šiltą patalpą, o vaikams nosis nutįsdavo iki žemės. Tokios procedūros tapo smagiu žaidimėliu. Jokio triukšmo, o švarių nosių ir kvėpavimo takų rezultatas pasiektas. Ko daugiau galima norėti?

Parašykite komentarą