Šypsokitės plačiai: geriausias balinimo būdas jūsų dantims

dantysŠypsena gali viską. Balta ir spindinti šypsena gali dar daugiau, ypač jei esate aktyvus ir nuolat bendraujate su daug žmonių. Norint turėti nuostabius dantis, kartais gali prireikti juos balinti. Kaip išsirinkti tinkamą balinimo būdą? Juk nepulsite pirkti pirmų pasitaikiusių balinimo produktų neišsiaiškinę keleto svarbių dalykų apie savo dantis, žinodami savo gyvenimo būdą. Pirmiausiai įvertinkite savo dantis. Atkreipkite dėmesį į šiuos svarbius momentus

Ar labai dėmėti jūsų dantys?

Jei jūsų dantys yra gražūs ir sveiki, ant jų gali būti nedaug dėmelių, kurių norėtumėte atsikratyti balinimo metodais. Tokiu atveju reiktų pasirinkti švelnias ir neintensyvias balinimo priemones. Pavyzdžiui Crest 3D White balinimo juostelės Stain Shield pašalina nuo dantų nuo kavos, vyno ar tabako atsiradusias dėmes naudojant preparatą vos 5 minutes per dieną. Tiek nedaug pastangų ir jūsų šypsena gali būti nuolatos akinamai balta.

Ar jūsų dantys jautrūs balinimo procedūroms?

Kai kurie žmonės turi labai jautrius dantis, kurie gyvenimą verčia aukštyn kojom vos pavartojus šaltesnio gėrimo ar karštesnio maisto. Tokiems žmonėms net balinimo procedūros gali sukelti nemalonius jausmus burnoje ir sudirginti dantenas. Dėl to būtina pasitarti su savo dantistu, kuris tikrai gali jums rekomenduoti tinkamus preparatus. Jei nenorite trukdyti dantisto, galite tiesiog pasinaudoti Crest 3D White balinimo juostelėmis Gentle Routine, kurios specialiai sukurtos pacientams, turintiems jautrius dantis.

Ar daug jūsų dantų yra taisyti?

Net ir pačios geriausios dantų balinimo priemonės yra mažai vertos, jei jas naudojate ant plombuotų dantų, karūnėlių ar kitais metodais taisytų dantų. Naudodami balinimo priemones išryškinsite nenatūralių medžiagų spalvą, kadangi balinimo priemonės skirtingai veikia natūralių dantų emalį ir dirbtines bei chemines medžiagas. Jei taisyti yra galiniai dantys – nieko baisaus, tačiau jei priekiniams dantims kažkada buvo atliktas “remontas”, geriau kreipkitės į dantistą konsultacijos prieš pradėdami naudoti bet kokias balinimo priemones.

Kiek laiko galite skirti dantų balinimui?

Dauguma geriausių balinimo sistemų reikalauja tik kelių minučių kasdien, tačiau yra ir tokių, kurias būtina naudoti ir apie valandą. Prieš išsirenkant tinkamą balinimo produktą būtina atkreipti dėmesį į dantų dėmes. Kuo daugiau dėmių ir kuo jos ryškesnės, tuo intensyvesnių balinimo priemonių gali prireikti. Aišku, rezultatas taip pat būtų matomas ilgiau. Pavyzdžiui Crest 3D White balinimo juostelės Professional Effects yra viena iš geriausių balinimo priemonių, kuri veikia beveik kaip profesionalios balinimo priemonės. Šypsena balta gali išlikti net iki 12 mėnesių. Norint pasiekti tokio efekto, tereikia tik kas dieną naudoti balinimo juosteles apie 30 minučių.

Kiek galite išleisti pinigų balinimo procedūroms?

Balinimo procedūros namų sąlygomis gali kainuoti nuo keliasdešimt eurų iki tūkstančių eurų balinat profesionaliai. Jei kaina jums svarbi, žinokite, kad tūkstančių ar kelių šimtų eurų dantų balinimui gali ir neprireikti.

Prieš nuspręsdami, kiek pinigų galite skirti balinimo procedūroms, nepatingėkite skirti kelias valandas informacijos surinkimui. Pasidomėkite, kiek kainuoja balinimo procedūros kosmetologiniuose kabinetuose, pas savo dantistą ir jei naudotumėte balinimo preparatus savarankiškai. Neabejotinai rasite geriausią balinimo sprendimą už jums prieinamą kainą.

 

Parašykite komentarą