Veido patempimo plastinė operacija

Nuo mažiau invazinių metodų iki natūralesnės išvaizdos bei ilgalaikių rezultatų – kosmetinės operacijos pastaraisiais dešimtmečiais sparčiai pažengė į priekį. Sertifikuoti chirurgai dabar yra išradingesni nei bet kada anksčiau, siekdami rezultatų, kurie puikiai papildytų išskirtinę paciento išvaizdą. Nepaisant šių pasiekimų, neigiami stereotipai dažnai būna pirmas dalykas, kuris ateina į galvą kalbant apie plastinę chirurgiją ir ypač apie veido patobulinimą.

Veido patempimas arba kitaip facelift yra chirurginė procedūra, kuri pagerina matomus veido ir kaklo senėjimo požymius. Toliau straipsnyje aptarsime pagrindinius šios intervencijos privalumus, kad padėtume suprasti, kaip veido patempimas gali padėti susigrąžinti jaunatvišką ir energingą išvaizdą.

  1. Pašalina senėjimo požymius

Palaipsniui odos būklė gali blogėti, dėl įvairių natūralių senėjimo procesų ir aplinkos veiksnių, įskaitant odos audinio retėjimą ir veido riebalų praradimą. Šių pokyčių kaltininkai dažniausiai yra amžius, gravitacija, saulės pažeidimai, rūkymas, paveldimumas ir stresas. Šiuolaikinėmis veido patobulinimų procedūromis siekiama pašalinti daugelį senėjimo požymių, pašalinant odos perteklių bei sutvirtinant pagrindinius audinius ir raumenis, o po to pertvarkant likusią odą, kad veidas ir kaklas būtų lygesni ir tvirtesni.

  • Sustangrina suglebusią odą

Kaip atkuriamoji chirurgija, veido patempimas padeda sugriežtinti ir išlyginti laisvą veido ir kaklo odą, atskiriant ją nuo pagrindinių raumenų ir audinių. Kai raumenys ir audiniai esantys po oda bus patempti, o odos perteklius pašalintas  – efektyviai išsilygins raukšlės ir sustangrės oda.

  • Padeda pabrėžti kaklo ir apatinio žandikaulio kontūrus

Gravitacija ir veido riebalų bei odos elastingumo praradimas taip paveikia odą, kad ši tampa suglebusi. Laisva oda yra linkusi kaboti nuo žandikaulio ir kaklo žemyn, sukurdama neišvaizdų dvigubo smakro vaizdą. Veido pakėlimo operacijos metu galima iš naujo apibrėžti stiprias žandikaulio linijas, pašalinant odos perteklių ir riebalų sankaupas, esančias šiose vietose.

Parašykite komentarą