Žaislai šunims: kokius išsirinkti?

zaislai sunims

Gana dažnai šunys išlieka žaismingi visą savo gyvenimą, tad šeimininkams gana dažnu klausimu tampa tai, kokie žaislai šunims galėtų būti geriausiu pasirinkimu. Galimybių yra tikrai daug, tad nieko keisto, kad užsukus į gyvūnų prekių parduotuvę paprasčiausiai pasimetama. Taigi, kokie žaislai galėtų geriausiai pasiteisinti?

Žaislai „graužikams“

Jūsų šuo viską graužia? Tokiu atveju reikia pakankamai tvirto žaislo, kurio neįveiktų net ir itin atkaklus šuo. Vienas geriausių sprendimų – tai Kong žaislai šunims, kurie gali iš tiesų puikiai pasiteisinti. Šių žaislų privalumas yra tai, kad į vidų galima įdėti skanėstų, o vasaros metu galima paruošti ir „ledus“ (į vidų galima įdėti skanėstų, įpilti vandens, ir užšaldyti). Taip pat gali pasiteisinti tokie žaislai šunims, kurie yra skirti dantenų „masažui“ (tai itin aktualu tada, kai keičiasi šuns dantys).

Žaislai aktyvuoliams

Jei šuo yra labai aktyvus, tokiu atveju puikiai pasiteisins tokie žaislai, kurie yra skirti mėtymui. Gana dažnu pasirinkimu tampa kamuoliukai ar frisbio lėkštės. Jei su šunimi pakankamai ilgai žaisite lauke, galite būti užtikrinti, kad augintinis namuose bus ramus, ir neužsiims daiktų niokojimu. Vis dėlto, jei augintinis taip pat mėgsta žaisti ir namuose, galite pasirinkti pliušinius žaislus, kuriuos galėsite mėtyti namų viduje. Vasaros metu itin populiarūs plūduriuojantys žaislai, kurie gali būti mėtomi į vandenį.

Žaislai tempimui

Jei pastebite, kad šuo labai mėgsta tempti įvairius žaislus, labai svarbu pasirinkti tokius, kurie būtų pakankamai tvirti, ir atlaikytų stiprų tempimą. Tai gali būti dresūros pelės, patvarios virvės, arba itin patvarus „Chuckit Floppy tug“ žaislas šuniui, kuris gali būti pritaikomas ir tada, kai turite ne vieną, o du ar tris šunis. Tempimui skirtų žaislų galite pagaminti ir patys – tereikia įsigyti pakankamai patvarią virvę ir ją supinti.

Jei gyvūnų prekių parduotuvėje lankysitės kartu su šunimi, galite būti tikri, kad jis išsirinks sau labiausiai patinkantį žaislą, ir jums beliks tik išsitraukti piniginę. Taip pat išrinkti tinkamus žaislus jums gali padėti ir pardavėjai, taigi, visada rekomenduojama pasikonsultuoti.

 

 

 

Parašykite komentarą