Žiedų nešiojimo etiketas: Kaip išsirinkti tinkamą žiedą?

vestuviniai ziedai

Juvelyrai tikina, kad apart daugybės žiedų nešiojimo taisyklių, reikia žinoti, kad žiedą pasirinkti galima pagal rankos formą, pirštų formas, vyraujantį drabužių stilių, spintoje. Jeigu renkame žiedus skirtingiems žmonėms, užduotis tampa dar sudėtingesnė.

Skirtingi žiedai

Porai vestuviniai ziedai yra meilės simbolis. Todėl nei viena pora nenori nešioti skirtingų žiedų, bet rankos jaunojo ir jaunosios – skirtingos. Todėl ir vestuviniai ziedai turi būti pritaikyti prie savo, o ne partnerio rankos.

Juvelyrui – vestuviniai ziedai yra preciziško darbo ir žinių reikalaujantis gaminys. Tad juvelyrai, sako, kad vestuviniai ziedai 2017 tai ne vienodi, o vieną ar kelias bendras detales turintys skirtingi vestuviniai ziedai. Pasak pašnekovų, svarbiau, kad žiedams būtų pasirinktas tinkamas metalas ir forma.

Nuo metalo priklauso ir tai, ar tai pigus vestuviniai ziedai. Paprastai auksiniai arba neinkrustuoti klasikiniai vestuviniai ziedai kaina yra vos šimtas eurų. O žiedo forma tai estetika, kurią galima sukurti, laikantis vos trijų taisyklių.

Rankų forma

Jeigu Jūsų rankos putlios, nesirinkite plono klasikinio žiedo. Jūsų pasirinkimu turėtų tapti netaisyklingos formos, originalūs žiedai. Tai reiškia, kad žiedą inkrustuokite pailgo dizaino raižiniais. Ir jokiu būdu neįtaisykite į žiedą storo sintetinio ar natūralaus akmens, dėl kurio ranka atrodys dar putlesnė.

Tuo tarpu smailių ir plonų rankų savininkai turėtų vengti siaurų ir nedidelių žiedų, dėl kurių ranka atrodys dar smailesnė. Tačiau pirmyn – drąsiai rinkitės platų žiedą, su dideliu lyg pasaulis brangakmeniu.

Ilgi pirštai nedera su ovalo formos akmenimis ir ašaros žiedo forma. Tačiau visų kitų formų žiedai tokių pirštų ir rankos savininkams tiks tobulai.

Kas populiaru šiandien?

Paklausite ar yra žiedų mados? Pasakysiu, kad tam tikros tendencijos jaučiamos, bet jos nepriklauso nuo regionų, t.y. vestuviniai ziedai klaipedoje, vestuviniai ziedai skelbiu, vestuviniai ziedai panevezyje, vestuviniai ziedai siauliuose ir vestuviniai ziedai lenkijoje atliepia į tam tikras madas. Tarkim, šiuo metu madingas baltas auksas ir subtilios, nedidelės akutės, sukuriančios 3D vaizdą. Toks derinys „ant bangos“ jau visą penkmetį. Panašu, kad tobulėjant technologijoms keičiasi ir juvelyrų darbo rezultatas.

1 Comment

  1. Tikrai galėčiau pasakyti, kad visai metų laikais išliks populiariausiais klasikiniai vestuviniai žiedai. Ta prasme, gi tas naujoves keičia kitos naujovės.. Čia tas pats kas pirkt madingiausios formos batus, kokius netradicinius, kai už pusmečio jau visai kitas modelis bus madingas.

Parašykite komentarą